Csökkenteni kell az orosz gáztól való függőséget
Csökkenteni kell az orosz gáztól való függőséget az Európai Unióban (EU), fejleszteni az együttműködést harmadik országokkal, erősíteni kell a tagállamok közötti energia megosztást és a megújuló energiák részarányát - mondta Miguel Arias Canete energia- és éghajlatügyi biztos.




