Elárulta, mit tervez a Hell
A HELL ENERGY Magyarország azt tervezi, hogy 5 éven belül 99 százalékra növeli az aludobozos termékek arányát portfóliójában - adta hírül a cég.
Elárulta, mit tervez a Hell
A HELL ENERGY Magyarország azt tervezi, hogy 5 éven belül 99 százalékra növeli az aludobozos termékek arányát portfóliójában - adta hírül a cég.
Rossman-üzletekben robbant a magyar milliárdos
A kozmetikai szektorba is beszáll Balogh Levente. A Szentkirályi ásványvizet sikerre vivő tulajdonos-menedzser Vízangyal néven dobja piacra új termékcsaládját jövő év elején.
Döntik magukba az energiaitalt a csehek
Csehországban száguld az energiaital-piac - főként a 15 évesnél idősebb gyermekeket nevelő családok vásárolnak ilyen italokat, amelyek az orvosok szerint függőséget okozhatnak.
Káros-e az energiaitalok fogyasztása? - Ezt mondja a toxikológus
Zacher Gábor toxikológus szerint egy doboz energiaitalnak nincs negatív hatása, ezért nem látja értelmét a "riogatásnak". A 14 évesnél fiatalabbaknál rendszeres fogyasztásnál már lehetnek komoly következmények.
Komoly figyelmeztetés jött az energiaitalokról
Nyáron az energiaitalok még gyakrabban lehetnek kísérői a gyerekek mindennapjainak. A fiatalok túlnyomó többsége folyamatos fogyasztó, sokan úgy isszák, mint az üdítőt, ráadásul mind gyakrabban alkohol kíséretében, ami akár életveszélyes is lehet. Egy friss nemzetközi kutatás szerint sok esetben ezek az energiaitalok állnak az egészséges fiatal felnőttek hirtelen szívhalálának a hátterében, ugyanis súlyosbíthatják a rejtett szívbetegségeket. A Magyar Kardiológusok Társasága éppen ezért óvatosságra int fogyasztásukkal kapcsolatban.