Rég láttak már ilyet a németek
Több mint négy éve legnagyobb mértékben nőttek a német termelői árak januárban éves szinten.
Rég láttak már ilyet a németek
Több mint négy éve legnagyobb mértékben nőttek a német termelői árak januárban éves szinten.
Ennyivel ugorhat meg a januári gázszámla - ne érje meglepetés!
Minden egyfokos napi középhőmérséklet-csökkenés 2,1 millió köbméterrel növeli a magyarországi gázfogyasztást. Egy átlagos háztartás 32 köbméterrel használt több gázt az év első 25 napján, mint tavaly - kalkulál az origo.hu.
Túl drága volt az áram - vizsgálódik a hatóság Romániában
Vizsgálatot indított a román energiaár-szabályozó hatóság (ANRE) az áramtőzsdén (OPCOM) kötött gyanús szerződések ügyében, miután az utóbbi hónapban megkétszereződtek az energiaárak Romániában, holott az országban több energiát termelnek, mint amennyit felhasználnak.
Pénzhiány: ennyi magyar lakásban nem fűtöttek a tél elején
Tavaly jelentősen esett a villanyszámlával tartozók száma, és a lejárt hátralékok is csökkentek, a földgázszámlával tartozók száma viszont nőtt - számolt be róla a Magyar Idők hétfőn.
További engedményt kaptak az áramdíjjal tartozók
Az E.On az extrém hidegre való tekintettel továbbra is szünetelteti a lakossági ügyfeleinél a számlatartozások miatti kikapcsolásokat