BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

emmi

01.
30.
22:52

Koronavírus: újabb kaotikus helyzetet idéz elő a kormány az idősek oltásával?

A háziorvosok pénteken kaptak levelet az egészségbiztosítótól, hogy a 80 év feletti betegeket hogyan kellene beoltaniuk a jövő héttől a koroanvírus elleni vakcinával, amire hétfő délutánig már vissza is kellene jelezniük. A háziorvosok szerint nagyon feszes a határidő és sok a nyitott kérdés, az Emberi Erőforrások Minisztériuma szerint viszont a határidő nem rövid, az egészségügyi szolgáltatók pedig minden szükséges információt megkapnak.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna