Veszteséges lesz idén a Deutsche Telekom
A Deutsche Telekom az első háromnegyed évet 1 milliárd euró nettó veszteséggel zárta. Bár ez kevesebb az októberben közölt előzetes adatnál, és egyéb pénzügyi mutatók is javultak, a társaság arra számít, hogy az egész évet deficittel fogja zárni.
