BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

elnök

04.
17.
06:20

Ennek az országnak a kormányfőjét fogadta elsőként Biden

Washington és Tokió Észak-Korea, a Dél-kínai-tenger és a Kelet-kínai-tenger kérdésében is elkötelezték magukat az együttműködés mellett - mondta pénteken Joe Biden amerikai elnök a Fehér Ház rózsakertjében azon a sajtótájékoztatón, amelyet Szuga Josihide japán miniszterelnökkel közösen tartott. A japán kormányfő az első külföldi vezető, akit hivatalos látogatáson fogadott az amerikai elnök, mióta hivatalba lépett - írja az MTI.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna