BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

ellenőrzés

09.
30.
09:25

Bezárt egy reggeliző-hamburgerezőt a Nébih

Egy fővárosi reggeliző és hamburgerező egység tevékenységét függesztették fel azonnali hatállyal a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei szeptemberben a helyszínen tapasztalt, élelmiszerbiztonsági kockázatot jelentő hiányosságok miatt. A nem megfelelő higiéniai körülményeken túl nyomonkövethetetlen, valamint tisztítatlanul felszolgált zöldségek is akadtak az üzletben.

Szerző(k):
Domokos László