Több mint félmillió magyar szenved ilyen betegségben
Több mint félmillió embert érint valamilyen ritka betegség Magyarországon - közölte Horváth Ildikó, az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyért felelős államtitkára a ritka betegségek világnapja alkalomból szervezett konferenciát megelőző sajtótájékoztatón az MTI szerint.




