A kórházakba is küldhetnek kancellárokat
Az egyetemek gazdasági felügyeletéhez hasonló rendszert alakítanak ki a kórházak esetében is, azaz az állam képviselőjeként egy kórházi kancellárra bíznák a gazdálkodás ellenőrzését - mondta Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyi államtitkár hétfőn a kórházigazgatóknak.




