BUX 139848.57 0,16 %
OTP 45960 -0,02 %
header

ellátás

02.
19.
14:44

Mi lesz a betegekkel? - Felvételi korlátozás a gyermekintenzíveken

Szükséghelyzet a fővárosi kórházak gyermekintenzív osztályain, megteltek az ágyak, ezért a tisztifőorvos utasította az egészségügyi intézményeket, hogy lehetőleg ne küldjenek lélegeztetőgépre szoruló beteget Budapestre. Ellátják a betegeket, egyeztetnek az intézményvezetőkkel és az intenzívosztály-vezetőkkel - mondta a Bethesda kórházigazgatója az M1-en.

Szerző(k):
Domokos Erika