Mi lesz a betegekkel? - Felvételi korlátozás a gyermekintenzíveken
Szükséghelyzet a fővárosi kórházak gyermekintenzív osztályain, megteltek az ágyak, ezért a tisztifőorvos utasította az egészségügyi intézményeket, hogy lehetőleg ne küldjenek lélegeztetőgépre szoruló beteget Budapestre. Ellátják a betegeket, egyeztetnek az intézményvezetőkkel és az intenzívosztály-vezetőkkel - mondta a Bethesda kórházigazgatója az M1-en.




