Argentína eljárást kezdeményezett az USA ellen
Argentína eljárást kezdeményezett az Egyesült Államokkal szemben a Nemzetközi Bíróság (ICJ) előtt a latin-amerikai ország technikai államcsődjéhez vezető amerikai bírói döntésekkel kapcsolatban - közölte csütörtökön a hágai székhelyű testület.




