A magyar elit járt jól igazán az elmúlt 12 évvel
Magyarországon az elmúlt tizenkét évben a társadalom felső részének sikerült elérnie egyes dél-európai országok elitjének életszínvonalát, bár kisebb a nagyon szegények aránya, ez a mutató magasabb a visegrádi országokban mért szegénységi aránynál.




