Döntött a Volkswagen-csoport: átáll az e-autókra
Története legnagyobb szabású átszervezéséről döntött a Volkswagen csoport (VW), a német járműipari társaság a következő öt évben 44 milliárd eurót (14 300 milliárd forint) fordít az elektromobilitásra, az autonóm - önjáró - vezetési technológiákra, a mobilitási szolgáltatásokra és a gyártmányok, valamint a gyártási technológia digitalizációjára - írta az MTI.


