Ajándék a kormánytól, amiért fizetni kell
Elektromos autókat kapnak a kórházak, az egészségügyi minisztériumtól, amit nem kértek, viszont bérleti díjak kell fizetniük utánuk. Kiöregedőfélben lévő autótípust kapnak. Kérdés: kinek jó ez?
Ajándék a kormánytól, amiért fizetni kell
Elektromos autókat kapnak a kórházak, az egészségügyi minisztériumtól, amit nem kértek, viszont bérleti díjak kell fizetniük utánuk. Kiöregedőfélben lévő autótípust kapnak. Kérdés: kinek jó ez?
Újabb céget vásárolt meg az NKM
Az NKM Mobilitás Kft. a napokban írta alá az e-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Kft. megvásárlására vonatkozó adásvételi szerződést - adta hírül az állami cég.
Új szupertöltőket kapnak a hazai Teslák
Átadták a felhasználóknak az ország legnagyobb Tesla Supercharger állomását Fóton, illetve egy másik hasonló helyszínt Törökbálinton. A két új Supercharger annak az Európát átszelő hálózatnak a részei, amelyek a Tesla tulajdonosokat segítik a hosszútávú utazások során.
Már rendelhető a Tesla új modellje
A Tesla bejelentette, 2020 vége helyett már a következő év nyarán elkezdik az új crossover, a Model Y gyártását - írja a hvg.hu.
Durva meglepetéssel szolgált a Tesla
Elszabadult a Tesla részvények árfolyama, miután a társaság a várakozásoknál sokkal kedvezőbb negyedéves eredményekkel rukkolt elő.