Az év eleji nagy károk után senki sem mer az összeomlásra játszani
Hiába elképesztően drágák a részvények, már nem nagyon akad olyan, aki az áresésre merne játszani a tőzsdén. A profi befektetők az év elején megégették magukat egy-két esetben, s most még olyanok is részvényt vásárolnak, akik egyébként nem szoktak. Persze ez rosszat is jelenthet.




