Muskot 15 milliárd dollárnyi adó terhe nyomja
Elon Musk ugyan a Twitteren szavaztatta meg követőit, hogy eladjon-e idén év végégi egy csomó részvényt, de valójában mindenképpen a piacra kell öntenie egy nagyobb mennyiséget, mivel rengeteg adót kell fizetnie. Az árfolyam eséssel reagált a hírre.




