Nem kapcsolják ki a gázt Iványiéknál
Az NKM Energia Zrt. péntektől 2021. április 30-ig egyedi kikapcsolási moratóriumot biztosít az Oltalom Karitatív Egyesület és társszervezetei részére - közölte a társaság az MTI-vel. A szervezeteknek 60 millió forintos segítséget ajánlottak fel pártok és magánszemélyek, a főváros és a Mazsihisz.




