Mentességet kérnek az alternatív távközlési cégek
A hírközlési törvény idén év végére tervezett módosítása előtt az alternatív távközlési cégek mentesülni szeretnének az egyetemes távközlési szolgáltatási alapba történő 2003-as befizetés alól. Ez ugyanis szerintük indolatlanul jelentős terheket róna rájuk. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
