Idén már nem választhatnak az észak-írek
A brit kormány északír-ügyi minisztere konkrét időpontot nem mondott, de a szabályok alapján 2022-ben már nem tudják megtartani a belfasti törvényhozási választásokat - írta meg londoni forrásokra hivatkozva az MTI.




