Orbán Viktor: veszélyes pillanatban vagyunk a járványban
Két görbét kell figyelni: a már beoltottakét és az új fertőzöttekét, ettől függ, mikor lehet nyitni. De itt van már a harmadik hullám, amin csak az segíthet, ha a közeli jövőben újabb adag oltóanyag érkezik, húsvétra kerülhet sorra mindenki, aki már regisztrált - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök péntek reggel a Kossuth Rádión.




