Koronavírus: egy magyar nőt mentő vitt kórházba a fertőzés gyanúja miatt
Egy gyömrői háziorvosi rendelőből mentő vitt kórházba egy a koronavírus-fertőzés több tünetével jelentkező középkorú asszonyt - írta a 24.hu.
Koronavírus: egy magyar nőt mentő vitt kórházba a fertőzés gyanúja miatt
Egy gyömrői háziorvosi rendelőből mentő vitt kórházba egy a koronavírus-fertőzés több tünetével jelentkező középkorú asszonyt - írta a 24.hu.
Koronavírus: durván drágul és hiányzik a maszk
Brutálisan drágulnak a maszkok, a vidéki háziorvosok pedig úgy érzik, az állam magukra hagyta őket a koronavírus elleni küzdelemben: a központi rendelkezések mellé nem biztosítják számukra a megfelelő feltételeket - írja a Népszava.
Koronavírus: fontos bejelentés érkezett
Önmagukban a betegség tünetei vagy a beteg utazási előzményei nem elegendők a koronavírus-fertőzöttség gyanújához, mindkettő szükséges ahhoz, hogy egy esetet gyanúsnak minősítsenek - mondta az országos tisztifőorvos az M1-en péntek reggel.
Koronavírus: újabb magyarnál mutatták ki a fertőzést (Frissítve)
Tegnap óta ügyeleti rendszert működtet az Operatív Törzs, koronavírus címmel új honlap és Facebook-oldal készül, illetve már üzemel a koronavirus@bm.gov.hu e-mailcím - hangzott el a rendkívüli sajtótájékoztatón. Magyarországon nem tudni betegről, a bécsi kórházban ápolt magyar nőnél kimutatták a koronavírus-fertőzést, ő a második, a szállodahajón dolgozó magyar után - mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter.
Megvolt az ötezredik veseátültetés a Semmelweis Egyetemen
Elvégezték az ötezredik veseátültetést a Semmelweis Egyetemen. A műtétet egy 52 éves férfin hajtották végre február 9-én, a páciens a műtét után tizenkét nappal hazamehetett.