Érdekes részvényprogram indul az E-Starnál
Érdekes részvényprogram indul az E-Starnál
Fellebbez az E-Star a bírósági döntés ellen
Az E-Star fellebbez a csődeljárást megszüntető bírósági döntés ellen - közölte a cég a Budapesti Értéktőzsde honlapján pénteken.
E-Star: meghosszabbítva a fizetési moratórium
A pénteki újabb csődegyezségi tárgyaláson a hitelezők több mint kétharmada hozzájárult, hogy a fizetési moratóriumot 365 napra meghosszabbítsák - jelentette be az E-Star Alternatív Nyrt. A lépés célja, hogy a csődegyezségi megállapodást jóváhagyó bírósági végzés jogerőre emelkedéséig biztosítva legyen a cég számára a moratórium. A közlemény szerint a jelenlévő hitelezők csaknem egyhangú többséggel szavazták meg a javaslatot, ez az összes hitelező 80,49 százalékát jelentette.
Megvásárolja az E-Star a leányvállalati részvényeket
Az E-Star bejelentette, hogy a társaság igazgatósága úgy döntött, a tervezett hitel/tőke konverziót követően a leányvállalatokhoz kerülő részvényeket
Felmondott az E-Star vezérigazgatója
Felmondott az E-Star vezérigazgatója - közölte a társaság a BÉT honlapján.