Meglepő módon kerülte el a brutális útdíjbírságot a magyar autós
Közel 300 esetben köteleztek pótdíjfizetésre egy magyar rendszámú autóst tavaly jogosulatlan útdíjhasználatért, azonban egyetlen esetben sem fizette be a pótdíjat. Most már több mint 17 és fél millió forintot kellene kicsengetnie - értesült a Pénzcentrum.hu.


