Dohányzik? Ennek nem fog örülni
A dohánytermékek árának emelkedése immár hetedik hónapja gyorsul - derül ki a KSH friss statisztikájából.
Dohányzik? Ennek nem fog örülni
A dohánytermékek árának emelkedése immár hetedik hónapja gyorsul - derül ki a KSH friss statisztikájából.
Ez történt a trafikokban, mielőtt az ellátó jött
Az országos dohányboltellátó indulása előtti teljes hónapban is nőtt a trafikokba kerülő cigaretta mennyisége éves bázison.
Meghökkentő adat érkezett a dohánypiacról
Egyre több dohányos fordulhat a legális cigaretta-beszerzési források felé a legfrissebb statisztika szerint.
Cigarettázik? Rossz hír érkezett
Nem sokkal az indulás után gyakorlatilag összeomlott az Országos Dohányboltellátó Kft. (ODBE) dohány-nagykereskedő árumegrendelő és kiszállító rendszere, írta az Index a Népszabadság információja nyomán.
Cigarettázik? - rossz hír érkezett
Továbbra sincs megállapodás a nagy dohánycégek és az Országos Dohányboltellátó között, holott utóbbi monopóliuma jövő héttől él - írja az Index.