Vörösben indult a nap a tengerentúlon
Indexcsökkenéssel nyitottak az amerikai tőzsdék az év utolsó kereskedési napján, de ezzel együtt is tekintélyes nyereséggel fejezik be az esztendőt, mégpedig sorban a harmadikat.
Vörösben indult a nap a tengerentúlon
Indexcsökkenéssel nyitottak az amerikai tőzsdék az év utolsó kereskedési napján, de ezzel együtt is tekintélyes nyereséggel fejezik be az esztendőt, mégpedig sorban a harmadikat.
Erősödéssel zártak a New York-i indexek
Emelkedéssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
A New York-i tőzsdén nyoma sincs a karácsonyra készülésnek
Pluszban nyitottak az New York-i indexek, és a Brent olaj ára is felfelé indult el - írta meg az MTI.
Az olajár már a nyárvégi mélypont alá zuhan
Eséssel indult a kereskedés az amerikai tőzsdéken, a WTI és a Brent olaj ára pedig továbbra is lefelé szalad - írta meg a tengerentúli tőzsdenyirtás kapcsán az MTI.
Vörösben indult a nap a tengerentúlon
Komoly hangulatromlás következett be pénteken a tőkepiacokon, az ázsiai és az európai börzék lejtmenetét követve mínuszban nyitottak az értéktőzsdék New Yorkban is.