A tengerentúlon nem lett nagy vérengzés
A kereskedés eleji jelentős mínuszokból sikerült visszább kapaszkodniuk a Wall Street főbb mutatóinak, így a nap végére vegyessé vált a kép.
A tengerentúlon nem lett nagy vérengzés
A kereskedés eleji jelentős mínuszokból sikerült visszább kapaszkodniuk a Wall Street főbb mutatóinak, így a nap végére vegyessé vált a kép.
Pánik üzemmódba kapcsoltak a tőzsdék?
Jelentős, három százalékot meghaladó veszteségekben zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek pénteken, a koronavírus-járvány terjedése miatt a globális piacokat korrekciós területre taszító hét utolsó napján - írja az MTI.
Félig-meddig talpra állt New York
Vegyesen zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.
Pozitív korrekcióban New York
Pluszban nyitottak a New York-i tőzsde irányadó indexei szerdán a keddi jelentős, három százalék körüli gyengülés után - írja az MTI.
Zuhanással indított New York
Három százalék körüli gyengüléssel indítottak a vezető New York-i tőzsdemutatók hétfőn, követve ezzel kora reggeli ázsiai, majd a délelőtti európai trendet, amelyet a koronavírus miatti aggodalom alakít.