Zöldben nyitott New York
Emelkedéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdeindexek pénteken.
Zöldben nyitott New York
Emelkedéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdeindexek pénteken.
Nem indult jól a hét a tengerentúlon
Valamelyest sikerült a kereskedés kezdetén indult mélyrepülésből kijönniük a Wall Street vezető indexeinek, de a veszteségeket nem sikerült zárásra ledolgozniuk.
Megijedtek a Covid-19-től az USA-ban is
Nagy zuhanással indult a kereskedés hétfőn az amerikai értékpapírpiacokon.
Párizs zöldben, London és Frankfurt vörösben zárta a napot
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn.
Zöldben nyitott New York
Erősödéssel nyitottak a New York-i tőzsdék hétfőn a pénteki vegyes zárást követően.