Vörösbe ugrott New York
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés hétfőn az amerikai értékpapírpiacokon. A főbb indexek pénteken nyerséggel zártak és a múlt hetet is pozitív eredménnyel fejezték be - írja az MTI.
Vörösbe ugrott New York
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés hétfőn az amerikai értékpapírpiacokon. A főbb indexek pénteken nyerséggel zártak és a múlt hetet is pozitív eredménnyel fejezték be - írja az MTI.
Európa vörösben zárt
Gyengüléssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön - írja az MTI.
Vége a hét eleji eurfóriának
Csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön. A hét eleji eufóriát felváltotta az aggodalom a koronavírus-járvány fellángolása miatt, a befektetők attól tartanak, hogy újra jönnek a zárlatok, így a gazdaság fellendülése kifullad - írja az MTI.
Megtörhetett az amerikai gazdaság lendülete
Csökkenéssel nyitottak csütörtökön a New York-i tőzsde irányadó indexei. A koronavírus-járvány erős terjedése mellett rontja a hangulatot az is, hogy két hónapja először, a múlt héten már emelkedett az első alkalommal munkanélküli segélyt kérők száma, ami a gazdaság lendületének megtörését jelezheti - írja az MTI.
Zöldbe borult New York
Indexemelkedéssel indult a kereskedés szerdán az amerikai értékpapírpiacokon.