Ingyenes vízbekötés? - megszólalt a víziközmű szövetség
Továbbra is fizetni kell a bekötővezetékek kiépítésért és a vízmérőn kívüli szerelvények beszereléséért, a költségek szolgáltatóként eltérőek lehetnek - közölte a Magyar Víziközmű Szövetség (Mavíz) szerdán az MTI-vel.




