Koronavírus: erre is oda kell figyelni az időseknél
Egy friss, reprezentatív kutatás szerint a koronavírus-járvány következtében a hatvan év fölöttiek körében is nőtt az igény a telefonáláson és SMS-küldésen túlmutató, adatforgalmat igénylő mobilkommunikációra - hívja fel a figyelmet a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH).




