Szép csendben drágul a mobilozás, de több is jár a pénzünkért
A nagy magyarországi mobilszolgáltatók legolcsóbb díjcsomagjainak ára emelkedett, de ezzel együtt többet is kínálnak az ügyfeleiknek - többek között ez derül ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) friss elemzéséből, amely 2022 első félévét vette górcső alá.




