BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

digi

06.
17.
17:16

A Diginek szerencséje volt a giga bírság ellenére is - Mit lehet tanulni az esetből?

A napokban a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság (NAIH) 100 millió forintos bírságot szabott ki a Digi Távközlési Kft.-re, miután két, nagy számú ügyféladatot tartalmazó adatbázis is megszerezhetővé vált. A vállalat a bírságot rendkívül túlzónak érzi, ezért fellebbez a bíróságon a döntés ellen. Mit érdemes tanulni az ügyből?

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna