BUX 138915.06 -0,42 %
OTP 44860 -0,13 %
header

deviza?rfolyam

10.
19.
00:00

Nem tudott magához térni a forint

Az euró árfolyama kedden kora délelőtt 298 forintig emelkedett, majd e körül ingadozott kora délutánig. Az amerikai tőzsdenyitás előtt a tőzsdék emelkedésével párhuzamosan a forint is tett egy kísérletet az erősödésre, de csak 296,50-ig jutott, majd visszatért a 298 alatti régióba. A nap a devizapiacokon a dollár erősödése jegyében telt, többnapos korrekció után az euró/dollár folytatta hétfőn megkezdett esését. A kurzusnak az 1,3650-es támasz jelentett megállót, ahonnan 1,3720-ig pattant föl, majd ismét visszatért 1,37 alá. A dollár/forint kurzus 217,50-re emelkedett.

Szerző(k):
Economx