Újra devizaperdömping van a bíróságokon
Manapság is szép számmal indulnak perek az eredeti devizahitel-szerződések miatt - tudta meg a Magyar Idők. Az adósok azt szeretnék elérni, hogy a bíróság állapítsa meg: a hajdanán aláírt megállapodások tisztességtelenek, jogsértőek, többen kártérítésre is igényt tartanak.




