Elérte idei mélypontját a forint
Csütörtök reggel óta tovább gyengült a hazai fizetőeszköz az euróval szemben.
Elérte idei mélypontját a forint
Csütörtök reggel óta tovább gyengült a hazai fizetőeszköz az euróval szemben.
Úgy fizetünk majd a bankoknak, mint a katonatiszt
Senki nem ússza meg, a bankok fele már áthárítja az új állami terhet a vállalkozókra. A változásokat egyelőre a bankok eltérő időpontokban vezetik be és most még csak a vállalkozói ügyfeleik számláit terhelik meg. Jövőre azonban a lakosság is fizetni fogja ezt az új illetéket.
Nehezen ébredt a forint
Kedd reggelre kevéssé változott a hazai fizetőeszköz árfolyama.
Megint a forintra ijesztett az euró
Vegyesen alakult a magyar fizetőeszköz hétfői napja: az euró megint vészesen közelít a 400 forintos lélektani határhoz.
Ütötték-vágták a forintot, délután tartja magát
Már ötödik napja nem talál magára a magyar fizetőeszköz, elesett a 397-es szint is.