Meghalt az LG elnöke
Elhunyt Ku Bon Mu, a dél-koreai LG Group elnöke, aki 23 éven át vezette a céget - írja az MTI.
Meghalt az LG elnöke
Elhunyt Ku Bon Mu, a dél-koreai LG Group elnöke, aki 23 éven át vezette a céget - írja az MTI.
Nagyot robbanthat Észak-Korea - másként
Ahhoz képest, hogy fél évvel ezelőtt még az Egyesült Államok és barátai, illetve Észak-Korea közötti háború lehetőségétől volt hangos a sajtó, megdöbbentő, hogy ma már komoly nyugati befektetők is lelkesen vinnék a pénzüket az elszigetelt országba. És ez még nem minden.
Washington készül a szingapúri csúcstalálkozóra
Washington változatlanul készül Donald Trump amerikai elnök és Kim Dzsongun észak-koreai vezető június 12-ére kitűzött szingapúri csúcstalálkozójára - közölte kedden Heather Nauert, az amerikai külügyminisztérium szóvivője az MTI híre szerint.
Máris lemondaná Észak-Korea a történelmi találkozót Trumppal
Észak-Korea Donald Trump amerikai elnök és Kim Dzsongun észak-koreai vezető június 12-ére Szingapúrba kitűzött csúcstalálkozójának lemondásával fenyegetett a jelenleg zajló amerikai-dél-koreai hadgyakorlat miatt - jelentette a KCNA észak-koreai hírügynökség.
Észak-Korea atombomba nélkül páholja el az USA-t
Függetlenül attól mi történik majd Kim Dzsongun észak-koreai diktátor és Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke június közepére tervezett szingapúri csúcstalálkozóján, Kim lesz az esemény egyértelmű győztese. Az „alkukirály” Trumpot leiskolázza valaki, aki a gyereke lehetne.