Hárommilliós tandíj a kicsiknek
Két és fél-hárommillió forintos tandíjat kell fizetni az óvodások és a kisiskolások után egy debreceni elitiskolában, amely az önkormányzat és az állam tulajdonában van, és az előbbitől közpénzből jelentős anyagi támogatásban részesül.




