BUX 139878.08 0,18 %
OTP 45990 0,04 %
header

Debrecen

07.
05.
14:51

Tömegjelenet a magyar stadionban - nézze meg a képeket!

Szokatlan helyszínen, a Nagyerdei Stadionban tartotta - közel tízezer ember előtt - az idei első tanévzáróját szombaton a Debreceni Egyetem. A hallgatók tömegesen regisztráltak, családtagokkal és ismerősökkel együtt az eseményre. A intézmény és a hazai felsőoktatás történetében is egyedülálló volt a stadionban rendezett tanévzáró - írja honlapján az egyetem. Jövő szombaton újabb tanévzárót tartanak.

Szerző(k):
Domokos Erika