Négysávos utat adott át Szijjártó Péter
Annak érdekében, hogy növekedjen Magyarország vonzereje, folytatni kell a közúthálózat fejlesztését - mondta Szijjártó Péter, a külgazdasági és külügyminiszter, amikor átadta a 471-es főút Debrecen-Hajdúsámson közötti, négysávos szakaszát. A minisztert a nyaralásáról is kérdezték az újságírók.




