BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

Debrecen

11.
19.
23:44

Koronavírus: érdekes támogatási módszert talált ki Debrecen

Egyedülálló támogatási lehetőséget nyújt a városi segélyalap a koronavírus-megbetegedés miatt nehéz helyzetbe került debrecenieknek: támogatásra pályázhatnak azok az alacsony keresetű helyi lakosok, akik táppénzre kerültek koronavírus-fertőzésük miatt - jelentette be a város szociális ügyekért is felelős alpolgármestere csütörtökön, amikor rászorulóknak élelmiszercsomagokat adott át.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna
10.
24.
19:29

Terjeszkedik a 25 éves Anyukám mondta - ha éppen nem online disznóvágást tart

Idén huszonöt éve, hogy megnyílt a Borsod megyei Encsen az az étterem, amelynek neve mára megkerülhetetlenné vált a vidéki gasztroturizmusban. Az Anyukám mondta olasz-magyar vendéglő sorra zsebeli be a rangos szakmai elismeréseket. Három éve a helyet működtető Dudás-fivérek megnyitották miskolci pizzériájukat, a Pizza, kávé, világbékét, de az idén két másik megyeszékhelyen, Debrecenben és Egerben is terjeszkednek. Az új nyitásokról és az pandémia szülte nehézségekről beszélgettünk Dudás Szilárd tulajdonossal. Helyszíni interjú.

Szerző(k):
Kónya Ádám