BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

Debrecen

06.
30.
16:52

Veszélybe kerültek a bankszámlák: 400 milliót nyúlt le két alkalmazott

Két takarékbankos alkalmazott hat évig csapolta meg az ügyfelek számláit: 52 cégtől és magánszemélytől több mint 400 millió forintot sikkasztottak. Az ügyben előkészítő ülést tart a Debreceni Törvényszék; a bankosokkal szemben különösen nagy értékre, bűnszövetségben, üzletszerűen elkövetett sikkasztás bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat az ügyészség - adta hírül a Telex.

Szerző(k):
Domokos Erika
06.
28.
07:08

Óriási szakadék: Debrecen szárnyal, leszakadhat Miskolc

Hatalmasra nőtt a költségvetések különbsége Magyarország keleti részének két legnagyobb városa között. Debrecen büdzséje országos szinten is kiemelkedő, emellett az utóbbi időben sorra jelentették be az érkező gigaberuházásokat és fejlesztéseket, ami újabb bevételeket jelent a településnek. Miskolc anyagi forrásai töredéke a cívisvárosénak, úgy tűnik nem dúskálnak a befektetőkben sem, valamint más jellegű problémák is sújtják a várost.

Szerző(k):
Kónya Ádám