Mínuszban a nyugat-európai tőzsdék
Gyengüléssel indítottak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken.
Mínuszban a nyugat-európai tőzsdék
Gyengüléssel indítottak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken.
Helyben járt a kontinentális tőzsde, de az olaj ára rendületlenül esik tovább
Leheletnyi gyengüléssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék, de a Brent olaj ára a nap végére megközelítette a 75 dolláros árat - írta meg az MTI.
Vegyesen indult a kereskedés szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon
A londoni FTSE-100 index 0,13 százalékkal erősödött, a frankfurti DAX index 0,18 százalékkal gyengült, a párizsi CAC-40 index pedig 0,14 százalékkal magasabban kezdte a kereskedést keddi záróértékénél.
Jó nemzetközi hangulatban emelkedett a BUX is kedden
Erős napot zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden, a kedvező hangulatban a budapesti részvényindex is emelkedett, a forgalom azonban nem volt nagy. Az OTP-részvény ára 1,7 százalékkal került feljebb.
Emelkedéssel nyitottak az európai piacok
Indexemelkedéssel indult a kereskedés hétfőn az európai értékpapírpiacokon. A Stoxx Europe 600 index 0,70 százalékkal, az euróövezeti EuroStoxx50 index 0,83 százalékkal kezdett magasabban.