Mínuszban nyitottak az amerikai tőzsdék
Gyengüléssel indítottak az amerikai értékpapírpiacok hétfőn.
Mínuszban nyitottak az amerikai tőzsdék
Gyengüléssel indítottak az amerikai értékpapírpiacok hétfőn.
Az európai tőzsdék csak lebegnek, de az olajár lefelé indult
Gyengécske kezdést mutatnak az európai tőzsdék; Budapest a pénteki szintre befagyva startolt el - írta meg az MTI.
Pozitív kezdés az európai tőzsdéken
Indexemelkedéssel indult a kereskedés pénteken a főbb európai értékpapírpiacokon. A páneurópai Stoxx Europe 600 index 0,66 százalékos, az euróövezeti EuroStoxx50 index 0,58 százalékos emelkedéssel kezdett.
Komoly mínusszal zárt a magyar tőzsde
Jelentős mínuszban zárt a tőzsde, a legnagyobb esést az OTP papírjai szenvedték el. A rossz teljesítmény hátterében az egész európai piacra jellemző negatív befektetői hangulat húzódik meg - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. elemzője a csütörtöki tőzsdei kereskedésről az MTI-nek.
Nagy veszteséggel nyitottak az európai tőzsdék
Az indexek jelentős esésével indult a csütörtöki kereskedés az európai tőkepiacokon. A páneurópai Stoxx Europe 600 index 2,00 százalékos, az euróövezeti EuroStoxx50 index 2,53 százalékos veszteséggel nyitott.