Vörösbe fordult Európa
Indexcsökkenéssel indult szerdán a kereskedés a főbb európai értékpapírpiacokon a keddi vegyes, többségében veszteséges zárás után.
Vörösbe fordult Európa
Indexcsökkenéssel indult szerdán a kereskedés a főbb európai értékpapírpiacokon a keddi vegyes, többségében veszteséges zárás után.
Tétova nyitás a tőzsdéken
Alig mozdultak az árfolyamok az előző záráshoz képest a főbb nyugat-európai részvénypiacok nyitásakor pénteken. Budapesten is enyhe mínusz jelent csak meg.
Pénteken jelent a Mol, a részvénye 3000 forintra esősödött
A főként orosz olajat finomító Mol Nyrt.-től jelentős profitnövekedést várnak a befektetők, a pénteki gyorsjelentés előtt a részvénye 2,2 százalékkal erősödött. A magyar és a vezető nyugat-európai tőzsdéken is jó volt a hangulat, az indexek emelkedtek csütörtökön. Az olaj ára csökkent recessziós aggodalmak miatt - írta az MTI.
Gyengüléssel nyitottak a nyugat-európai piacok
Gyengüléssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok szerdán. A londoni FTSE-100 0,24 százalékos, a frankfurti DAX 0,21 százalékos eséssel indult, a párizsi CAC40 minimális, 0,02 százalékos csökkenéssel kezdett.
Gyér forgalommal zárt a budapesti tőzsde
A magyar és a vezető nyugat-európai tőzsdék is mínusszal fejezték be a keddi kereskedést. A nagy papírok közül cak a Richter árfolyama tudott emelkedni a szerdai gyorsjelentés előtt, az elemzők jó eredményt várnak a gyógyszergyártótól.