Egy hét alatt lecsökkentettem a vércukromat normális szintre (x)
A nevem Dániel, 67 éves, nyugdijas gépészmérnök vagyok. Amikor nyugdíjba mentem, csak a szabadidőmet és békességet akartam élvezni, az unokákkal együtt töltött időt, sakkjátékokat, önkéntes munkát a gyülekezetemben...




