BUX 139090.18 -0,15 %
OTP 45290 -0,02 %
header

csúcs

06.
12.
18:27

Rendkívüli ülést tartanak Budapesten a visegrádiak

Rendkívüli kormányfői találkozót tart csütörtökön Budapesten a négy visegrádi ország. Az informális megbeszélés célja összehangolni a cseh, a lengyel, a magyar és a szlovák álláspontot a közös jelöltekről a legfőbb európai uniós vezetői tisztségekbe - számolt be a Lidové Noviny című cseh lap értesüléséról az MTI. A lengyel kormányszóvivő megerősítette a hírt.

Szerző(k):
Domokos Erika