Még egy veszteséges negyedév a Mezőgépnél
Az orosházi Mezőgép Rt. 39 százalékkal növelte árbevételét az első negyedévben, de eredménye - főleg két autóipari megrendelés csúszása és az átszervezési költségek miatt - 21 millió forint veszteség lett. Ahhoz, hogy az impozáns forgalomnövekedést az eredmény jelentős javulása kísérje, az érintett projektek a tervezettnek megfelelő felfutására, vagyis egy kis autóipari konjunktúrára volna szükség.
