BUX 139090.18 -0,15 %
OTP 45290 -0,02 %
header

csökkenés

07.
07.
14:24

OPEC-megállapodás: Angola beleegyezett a termelés csökkentésébe

Angola engedett az OPEC nyomásának és a globális termeléscsökkentési megállapodásban foglaltaknak megfelelően kész a rá kiszabott kvótához igazítani termelését. Ennek megfelelően a korábbi kvótatúllépésének ellentételezése miatt júliustól szeptemberig a megszabottnál nagyobb mértékben csökkenti a termelését - számolt be kedden a Reuters hírügynökség két OPEC-forrástól kapott tájékoztatásra hivatkozva az MTI szerint.

Szerző(k):
Szepesi Anita