Üres zsebeket hagyott hátra a járvány
Hatalmasat zuhant a tőzsdei cégek osztaléka a második negyedévben a járvány okozta gazdasági visszaesés következtében. 2009 óta biztosan nem volt példa ekkora visszaesésre. A magyar tőzsdei cégekbe fektetők is fájdalmas csökkenéssel szembesültek. A jó hír az, hogy vannak már jelei a talpra állásnak.




