Szigorítják a maszkviselési szabályokat Csehországban
Újra kötelező lesz az arcmaszk viselése a zárt helyiségben zajló, több mint száz fős rendezvényeken Csehországban szombattól - jelentette be Adam Vojtech egészségügyi miniszter csütörtök este Prágában.




